Uusi sivusto avataan viikolla 1 2021, tulethan käymään uudelleen!

OP Koti tarjoaa asunnon myyjälle laadukkaan ja toimivan myyntikonseptin, mikä mahdollistaa lopulta myös parhaan hinnan, oikean aikataulun ja kaupan turvallisuuden. Välitysalan kattavimmat palvelut ja paras osaaminen johtavat useimmin onnistuneeseen asuntokauppaan.


Yhteystiedot

OP Koti Keski-Suomi
Kauppakatu 22 40100 JYVÄSKYLÄ
Kankaankatu 17 40200 JYVÄSKYLÄ
P. 010 256 5950
opkoti.keski-suomi@op.fi

  • Anu Paajanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    anu.paajanen@op.fi
    Puh. 050 341 0665

  • Jorma Numminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, AKA
    jorma.numminen@op.fi
    Puh. 050 568 6221

  • Janne Kotamäki Jyväskylä, Toimitilat

    Myyntipäälikkö, LKV,YKV
    janne.kotamaki@op.fi
    Puh. 050 550 8945

  • Krista Virenius-Rantalaiho Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    krista.virenius-rantalaiho@op.fi
    P. 050 575 2679

  • Heli Kotro
    Heli Kotro Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LVV
    P. 050 514 4773
    heli.kotro@op.fi

  • Sisko Rasinaho Jyväskylä

    LKV, kaupanvahvistaja
    045 605 9004
    sisko.rasinaho@op.fi

  • Johanna Valkeinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    johanna.valkeinen@op.fi
    040 621 1553

  • Jaakko Kerminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV
    jaakko.kerminen@op.fi
    Puh. 050 576 5288

  • Mikko Raivio Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
    mikko.raivio@op.fi
    Puh. 050 401 6340

  • Petri Vainio-Pekka Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    0400 774 653
    petri.vainio-pekka@op.fi

  • Sami Laakko Jyväskylä

    (Opintovapaalla) Kiinteistönvälittäjä, LKV
    P. 040 560 3795
    sami.laakko@op.fi

  • Ville Töyrynen
    Ville Töyrynen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    P. 040 832 0977
    ville.toyrynen@op.fi

  • Visa Suojanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    Puh: 040 482 5974
    visa.suojanen@op.fi

  • Juha Suvanne Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    juha.suvanne@op.fi
    Puh. 040 648 4522

  • Mira Kauppinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    040 660 9534
    mira.kauppinen@op.fi

  • Esa Höri Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    esa.hori@op.fi
    Puh. 050 340 2101

  • Kim Särkkä
    Kim Särkkä Jyväskylä

    Myyntineuvottelija, KiAT
    kim.sarkka@op.fi
    050 3073811

  • Piia Nurmiranta Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LKV, KiAT
    050 599 1781
    piia.nurmiranta@op.fi

  • Hanna Vehmaa Jyväskylä

    Kiinteistövälittäjä, LKV, KiAT
    hanna.vehmaa@op.fi
    Puh. 050 588 0780

  • Markus Tammiruusu Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    markus.tammiruusu@op.fi
    Puh. 0400 511 021

  • Sirpa Lehto-Immonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    sirpa.lehto-immonen@op.fi
    Puh. 050 345 2369

  • Kari Kaksonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    kari.kaksonen@op.fi
    Puh. 050 599 0762

  • Janne Särkkä Jyväskylä

    Toimitusjohtaja, LKV, eMBA
    janne.sarkka@op.fi
    Puh. 050 314 1074

  • Hannele Aro Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    hannele.aro@op.fi
    Puh. 050 365 1978

Start typing and press Enter to search