Välittäjämme

Jokainen ihminen on erilainen, niin myös jokainen koti. Tiedämme mitä ihmiset kodissasi rakastavat. Valitse luotettava, osaava ja aktiivinen OP Kodin välittäjä kumppaniksesi, kun suunnittelet kotisi myymistä. Olemme lähtövalmiina Sinua varten.

Kauppakatu

Taulumäki

  • Sirpa Lehto-Immonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    sirpa.lehto-immonen@op.fi
    Puh. 050 345 2369

  • Anu Paajanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    anu.paajanen@op.fi
    Puh. 050 341 0665

  • Sami Laakko Jyväskylä

    (Opintovapaalla) Kiinteistönvälittäjä, LKV
    P. 040 560 3795
    sami.laakko@op.fi

  • Hanna Vehmaa Jyväskylä

    Kiinteistövälittäjä, LKV, KiAT
    hanna.vehmaa@op.fi
    Puh. 050 588 0780

  • Janne Kotamäki Jyväskylä, Toimitilat

    Myyntipäälikkö, LKV,YKV
    janne.kotamaki@op.fi
    Puh. 050 550 8945

  • Sisko Rasinaho Jyväskylä

    LKV, kaupanvahvistaja
    045 605 9004
    sisko.rasinaho@op.fi

  • Hannele Aro Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    hannele.aro@op.fi
    Puh. 050 365 1978

  • Kari Kaksonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    kari.kaksonen@op.fi
    Puh. 050 599 0762

  • Tero Tupamäki Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    040 755 7841
    tero.tupamaki@op.fi

  • Mira Kauppinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    040 660 9534
    mira.kauppinen@op.fi

  • Johanna Valkeinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    040 621 1553
    johanna.valkeinen@op.fi

  • Piia Nurmiranta Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LKV, KiAT
    050 599 1781
    piia.nurmiranta@op.fi

  • Petri Vainio-Pekka Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    0400 774 653
    petri.vainio-pekka@op.fi

  • Janne Särkkä Jyväskylä

    Toimitusjohtaja, LKV, eMBA
    janne.sarkka@op.fi
    Puh. 050 314 1074

  • Ville Töyrynen
    Ville Töyrynen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    P. 040 832 0977
    ville.toyrynen@op.fi

  • Markus Tammiruusu Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    markus.tammiruusu@op.fi
    Puh. 0400 511 021

  • Juha Suvanne Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    juha.suvanne@op.fi
    Puh. 040 648 4522

  • Heli Kotro
    Heli Kotro Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LVV
    P. 050 514 4773
    heli.kotro@op.fi

  • Visa Suojanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    Puh: 040 482 5974
    visa.suojanen@op.fi

  • Mikko Raivio Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
    mikko.raivio@op.fi
    Puh. 050 401 6340

  • Krista Virenius-Rantalaiho Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    krista.virenius-rantalaiho@op.fi
    P. 050 575 2679

  • Jaakko Kerminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV
    jaakko.kerminen@op.fi
    Puh. 050 576 5288

  • Jorma Numminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, AKA
    jorma.numminen@op.fi
    Puh. 050 568 6221

  • Esa Höri Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    esa.hori@op.fi
    Puh. 050 340 2101

Start typing and press Enter to search