Välittäjämme

Jokainen ihminen on erilainen, niin myös jokainen koti. Tiedämme mitä ihmiset kodissasi rakastavat. Valitse luotettava, osaava ja aktiivinen OP Kodin välittäjä kumppaniksesi, kun suunnittelet kotisi myymistä. Olemme lähtövalmiina Sinua varten.

Kauppakatu

Taulumäki

Jyväskylä

  • Heli Kotro
    Heli Kotro Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LVV
    P. 050 514 4773
    heli.kotro@op.fi

  • Jorma Numminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, AKA
    jorma.numminen@op.fi
    Puh. 050 568 6221

  • Esa Höri Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    esa.hori@op.fi
    Puh. 050 340 2101

  • Janne Kotamäki Jyväskylä, Toimitilat

    Myyntipäälikkö, LKV,YKV
    janne.kotamaki@op.fi
    Puh. 050 550 8945

  • Johanna Valkeinen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä
    johanna.valkeinen@op.fi
    040 621 1553

  • Hannele Aro Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    hannele.aro@op.fi
    Puh. 050 365 1978

  • Sirpa Lehto-Immonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    sirpa.lehto-immonen@op.fi
    Puh. 050 345 2369

  • Markus Tammiruusu Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    markus.tammiruusu@op.fi
    Puh. 0400 511 021

  • Janne Särkkä Jyväskylä

    Toimitusjohtaja, LKV, eMBA
    janne.sarkka@op.fi
    Puh. 050 314 1074

  • Petri Vainio-Pekka Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    0400 774 653
    petri.vainio-pekka@op.fi

  • Juha Suvanne Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    juha.suvanne@op.fi
    Puh. 040 648 4522

  • Krista Virenius-Rantalaiho Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    krista.virenius-rantalaiho@op.fi
    P. 050 575 2679

  • Sisko Rasinaho Jyväskylä

    LKV, kaupanvahvistaja, Kiinteistönvälittäjä
    045 605 9004
    sisko.rasinaho@op.fi

  • Kim Särkkä
    Kim Särkkä Jyväskylä

    Myyntineuvottelija, KiAT
    kim.sarkka@op.fi
    050 3073811

  • Piia Nurmiranta Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LKV, KiAT
    050 599 1781
    piia.nurmiranta@op.fi

  • Anu Paajanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    anu.paajanen@op.fi
    Puh. 050 341 0665

  • Kari Kaksonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    kari.kaksonen@op.fi
    Puh. 050 599 0762

  • Hanna Vehmaa Jyväskylä

    Kiinteistövälittäjä, LKV, KiAT
    hanna.vehmaa@op.fi
    Puh. 050 588 0780

  • Ville Töyrynen
    Ville Töyrynen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
    P. 040 832 0977
    ville.toyrynen@op.fi

  • Jaakko Kerminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV
    jaakko.kerminen@op.fi
    Puh. 050 576 5288

  • Mira Kauppinen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    040 660 9534
    mira.kauppinen@op.fi

  • Mikko Raivio Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
    mikko.raivio@op.fi
    Puh. 050 401 6340

Saarijärvi

  • Päivi Peltoaho
    Päivi Peltoaho Saarijärvi

    Myyntipäällikkö
    paivi.peltoaho@op.fi
    Puh. 040 701 1537

Äänekoski

  • Jari Pajari Äänekoski

    Kiinteistönvälittäjä
    jari.pajari@op.fi
    Puh. 040 721 2351

  • Heikki Koljonen Äänekoski

    Kiinteistönvälittäjä
    heikki.koljonen@op.fi
    Puh. 050 349 8543

  • Sanna Seppänen
    Sanna Seppänen Äänekoski

    Vuokravälittäjä
    sanna.seppanen@op.fi
    P. 044 021 5469

Start typing and press Enter to search