Välittäjämme

Jokainen ihminen on erilainen, niin myös jokainen koti. Tiedämme mitä ihmiset kodissasi rakastavat. Valitse luotettava, osaava ja aktiivinen OP Kodin välittäjä kumppaniksesi, kun suunnittelet kotisi myymistä. Olemme lähtövalmiina Sinua varten.

Kauppakatu

Taulumäki

  • Hanna Vehmaa Jyväskylä

    Kiinteistövälittäjä, LKV, KiAT
    hanna.vehmaa@op.fi
    Puh. 050 588 0780

  • Esa Höri Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    esa.hori@op.fi
    Puh. 050 340 2101

  • Petri Vainio-Pekka Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    0400 774 653
    petri.vainio-pekka@op.fi

  • Johanna Valkeinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    johanna.valkeinen@op.fi
    040 621 1553

  • Mira Kauppinen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    040 660 9534
    mira.kauppinen@op.fi

  • Krista Virenius-Rantalaiho Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    krista.virenius-rantalaiho@op.fi
    P. 050 575 2679

  • Juha Suvanne Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    juha.suvanne@op.fi
    Puh. 040 648 4522

  • Jaakko Kerminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV
    jaakko.kerminen@op.fi
    Puh. 050 576 5288

  • Anu Paajanen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    anu.paajanen@op.fi
    Puh. 050 341 0665

  • Sisko Rasinaho Jyväskylä

    LKV, kaupanvahvistaja
    045 605 9004
    sisko.rasinaho@op.fi

  • Hannele Aro Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    hannele.aro@op.fi
    Puh. 050 365 1978

  • Heli Kotro
    Heli Kotro Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LVV
    P. 050 514 4773
    heli.kotro@op.fi

  • Sirpa Lehto-Immonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    sirpa.lehto-immonen@op.fi
    Puh. 050 345 2369

  • Markus Tammiruusu Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    markus.tammiruusu@op.fi
    Puh. 0400 511 021

  • Jorma Numminen Jyväskylä

    Myyntipäällikkö, LKV, AKA
    jorma.numminen@op.fi
    Puh. 050 568 6221

  • Janne Särkkä Jyväskylä

    Toimitusjohtaja, LKV, eMBA
    janne.sarkka@op.fi
    Puh. 050 314 1074

  • Janne Kotamäki Jyväskylä, Toimitilat

    Myyntipäälikkö, LKV,YKV
    janne.kotamaki@op.fi
    Puh. 050 550 8945

  • Tiina Rahikainen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja
    P. 040 560 3795
    tiina.rahikainen@op.fi

  • Piia Nurmiranta Jyväskylä

    Vuokravälittäjä, LKV, KiAT
    050 599 1781
    piia.nurmiranta@op.fi

  • Mikko Raivio Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
    mikko.raivio@op.fi
    Puh. 050 401 6340

  • Kim Särkkä
    Kim Särkkä Jyväskylä

    Myyntineuvottelija, KiAT
    kim.sarkka@op.fi
    050 3073811

  • Ville Töyrynen
    Ville Töyrynen Jyväskylä

    Myyntineuvottelija
    P. 040 832 0977
    ville.toyrynen@op.fi

  • Kari Kaksonen Jyväskylä

    Kiinteistönvälittäjä, LKV
    kari.kaksonen@op.fi
    Puh. 050 599 0762

Start typing and press Enter to search